Jak zamówić

Jeśli zdecydujesz się na wykonanie swojego portretu czy też osoby, której chcesz zrobić miłą niespodziankę lub prezent to, przede wszystkim wybierz zdjęcie najlepsze jakościowo i najładniejsze. Zdjęcia w formacie pocztówkowym bądź dobrej, jakości zdjęcia legitymacyjne mogą służyć za wzór do tworzenia portretu. 


Od wyboru odpowiedniego ujęcia na zdjęciu jak również,  jakości zdjęcia na prawdę w tworzeniu już portretu dużo zależy. Osobiście kładę na ten aspekt duży nacisk, by osoba portretowana była podobna do siebie a tym samym w pełni zadowolona.


Zatem - skontaktuj się ze mną, a ja z miłą chęcią udzielę Ci kilku wskazówek, rad by, to co zamierzasz było wykonane perfekcyjnie. W zakładce kontakt jest podany mój nr. telefonu oraz mój adres mail.


Portrety wykonane przeze mnie osobiście sugeruję oprawić, a oprawia je Pani plastyk, która dobiera odpowiednią ramę i passpartout, by stanowiły już całość na wspomniany prezent.


Pracę rozpoczynam po wcześniejszym skontaktowaniu się ze mną po przez mail (tą drogą prześlesz mi zdjęcie) i po wpłaceniu na moje konto bankowe  lub przekazem pocztowym 50% ogólnych kosztów.


Wykonuję prace w technice - akwarela lub grafit na bardzo dobrej jakości papierze (Canson, Fabriano, itp.)  w formacie 40 x 30 lub 56 x 42, używam farb Van Gogh, Białe noce, Renesans, Karmański, grafit - Derwent, Faber - Castell, Koh-i-Noor oraz wielu profesjonalnych mediów.


 Dobry malarz musi namalować dwie rzeczy: człowieka oraz istotę jego duszy.

 - Leonardo da Vinci


 

STRONĘ OBEJRZANO: 3692 RAZY
Pracownia u Ryszarda